Kurumsal

Hakkımızda


     Santeser Sağlık ve Gıda ürünleri alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları ile stratejik işbirliği yapmayı amaçlayan SanteSER, hem ihtiyaçlara yönelik etkin ve kaliteli ürünleri, hem de hizmet verdiği sağlık alanlardaki yenilikçi ürünleri ile Türkiye’nin önemli sağlık hizmeti sağlayan firmalarından biri olma yolunda 2020 yılında kuruldu.
 

Firmamızın Yönetim Merkezi başkent Ankara'dadır.
 

     SanteSER, heyecanlı ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekibiyle en kaliteli hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir. Bunun yanı sıra kaliteli sağlık hizmetini, dürüstlük, yenilikçilik, hukuka saygı, insana saygı ve çevreye saygı çerçevesinde sürdürme kararı ile yola çıkmıştır. Bunun için de tüm ürün ve hizmetlerimizin temellerini oluşturan temel değerler oluşturduk;

Kalite ve güvenirlilik
 

     Çalışma süreçlerimiz içinde, insan sağlığını olumlu yönde etkileyecek,  uygun üretim standartları ile güvenirliliği kanıtlanmış ürünlerin kalite ve güvenirliliği yönetimini titizlikle sağlamaya özen gösteririz.

Müşteri Memnuniyeti
 

     Mükemmelliği görev olarak benimseyerek yaptığımız her işin amacı, hizmet alanımızı her bir müşterimizin gereksinimlerine uyarlamaktır.

Sorumluluk
 

     Müşteriler, tedarikçiler, çalışanlar ve çevre ile olan tüm ilişkilerimizi kapsayan güçlü kurumsal ve sosyal sorumlulukla desteklenen etik çalışma politikalarımız sorumluluk taahhüdümüzdür.

Misyon & Vizyon


     SanteSER, insan sağlığını önemseyen, ürün kalitesini ve gelişimini benimseyen, etik ve hukuk kurallarına bağlı, çalışma disiplini bakımından sektörün gurur duyulacağı öncü bir şirket olmak amacı ile kurulmuştur.
 

     Firma olarak insan sağlığına hizmet etmek için güncel ve kaliteli ürünler ile sektör de örnek model olmak, sağlık sektöründe müşteri ve sektör odaklı yaklaşım ile daha kaliteli hizmet için gerekli yatırımları yapmak ve teknolojinin imkânlarından tam anlamıyla faydalanarak insan sağlığı hizmet alanında öncü bir şirket olmak vizyonumuzdur.

Ürünler


Santeser


  • SanteSER SAĞLIK, MEDİKAL, İLAÇ, KOZMETİK, TARIM, GIDA, TAAHHÜT, İTHALAT SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri


Hesap Numaralarımız


    YAPI KREDİ BANKASI
  • Meşrutiyet Şubesi(156)
  • IBAN Numarası: TR78 0006 7010 0000 0064 5616 03

  • ZİRAAT BANKASI
  • Lalegül Şubesi(156)
  • IBAN Numarası: TR60 0001 0015 7791 9751 2250 03